فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندی های صنعت ساختمان

دسته بندی های ما

09361406015

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1399/07/16 بازدید : 38

رادین گسترسینا

: تهران - تهران - سهروردی شمالی

021-88538505 :

021-88745907 :

rgs.ebrahimi@gmail.com :

http://rgspath.com/ :

متن آگهی 09361406015 در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندی های صنعت ساختمان مشاهده کنید.

شرکت رادین گستر سینا نماینده انحصاری دستگاه های رسوبزدای با امواج رادیویی شرکت هیدروپت انگلستان است که در زمینه مشاوره تخصصی و فروش دستگاه های غیر شیمیایی در زمینه سختی آب و رسوبگیری و سختی گیری آب از سال 1389 فعالیت دارد. شرکت رادین گستر سینا ارائه دهنده تکنولوژی سبز رسوبزدایی با استفاده از سختی گیر الکترونیکی مبتنی بر تکنولوژی – انتشار امواج رادیویی بی ضرر باند AM در سیال به صورت گسترده برای اولین بار در ایران است. با توجه به بحران کم آبی در ایران و خاورمیانه و مشکل فراگیر رسوب ، شرکت رادین گستر سینا محصولات متنوعی برای کلیه کاربردهای خانگی ( اعم از آب مصرفی و سرمایش-گرمایش) ، تجاری و صنعتی ، استخر با هدف حذف کامل سختی گیرهای رزینی و صرفه جویی در مصرف آب ارائه می‌نماید.
سوب زدای و سختی گیر هیدروفلو به راحتی بر روی هر نوع لوله فلزی یا غیر فلزی (از 1 اینچ تا 4 متر قطر لوله) نصب می‌شود که امواج رونده رادیویی بی ضرر ، با برد 100 تا 1500 متر از دو طرف دستگاه در کل مدار لوله کشی ارسال می‌نماید. سیگنال های پتنت و منحصر بفرد سختی گیر هیدروفلو قادر است آب بـا هـر میـزان سختــی را از تشکیــل رســوب حفظ نمــوده و از همـه مهمتـر رسوبات قدیمی گچی و آهکی (کربناتی) را از مدار لوله‌کشی باز نماید.
سیگنال سختی گیر آب هیدروفلو هیچگونه محدودیت دما و فشار سیال ندارد و بدون اسید شویی تا 35 سال از تاسیسات لوله کشی محافظت ‌می‌نماید .

جدیدترین آگهی های مربوط به خدمات تاسیساتی ساختمان در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به خدمات تاسیساتی ساختمان در استان تهران

جدیدترین آگهی های خدمات تاسیساتی ساختمان در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه خدمات تاسیساتی ساختمان