فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندی های صنعت ساختمان

دسته بندی های ما

نانو عایق حرارتی ایزوگام ایزولاسیون جهت آب بندی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/12/11 بازدید : 435

شرکت بین المللی زیلان

: تهران - تهران - خیابان نیاوران خیابان عمار کوچه زرین پلاک 3 واحد 1

0991-7681088 :

021-2685440 :

http://zillanco.com :

http://zillanco.com :

متن آگهی نانو عایق حرارتی ایزوگام ایزولاسیون جهت آب بندی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندی های صنعت ساختمان مشاهده کنید.


ما سبز و سفید و قرمز را بهانه نمودیم تا با نمادی از اراده و زیبایی، سپاسگزار پروردگار خویش باشیم و در سایه پرچم پر افتخار میهن عزیزمان ایران دست در دست هم، برای آبادانی بیشتر کشورمان بکوشیم.

مجموعه بین المللی زیلان پس از ادغام چندین شرکت دانش بنیان با تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت در گروه های پوشش های صنعتی به عنوان طراح و تولید کننده خدمات آزمایشگاهی، پژوهشی و مشاوره ای در حوزه فناوری پلیمر، رنگ و پوشش های نانو مقیاس و علوم مرتبط با آن توسط جمعی از متخصصین مرتبط از جمله پلیمر، رنگ، نانو مواد و نانو فیزیک تاسیس و تا کنون محصولات تحقیقاتی متعددی را طراحی و تولید نموده است.

ویژگی تیم تحقیقاتی زیلان برخورداری از تجربه و تخصص مرتبط با حوزه فعالیت آن می باشد که ثمره آن توانایی نوآوری و خلاقیت در مراحل مختلف طراحی و ساخت مواد است.

به همین دلیل محصولات ما در موارد متعددی مشابه داخلی و حتی خارجی ندارد و بر اساس تجربیات تحقیقاتی چندین ساله و نیاز سنجی آزمایشگاهی، R&D و نیاز بازار طراحی و ساخته شده است.

زیلان مفتخر است که تا کنون خدمات خود را به تعداد زیادی از دانشگاه ها و پژوهشکده های کشور ارائه نموده است و با شناخت نسبت به برخی مشکلات موجود در زمینه ی رنگ های صنعتی و پوشش های محافظتی از جمله پلی یوریا، جایگزین مشتقات نفتی حلالی در صنعت آب بندی ( نانوبام )، سیستم های خود تمیز شونده، ضد حریق، آبگریز، آب دوست که بدون تغییر در وضعیت ظاهری و نما در جهت مقاوم سازی ابنیه و اماکن و میراث فرهنگی و باستانی کشور عزیزمان و تسلط بر راه حل های مشکلات نشت و نفوذ آب و فرسایش ابنیه آماده ارائه تولیدات و خدمات این شرکت می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به خدمات تاسیساتی ساختمان در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به خدمات تاسیساتی ساختمان در استان تهران

جدیدترین آگهی های خدمات تاسیساتی ساختمان در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه خدمات تاسیساتی ساختمان