فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندی های صنعت ساختمان

سنگ ساختمان : خرید سنگ نمای ساختمانی

امروزه خرید و فروش و نصب سنگ آنتیک ساختمان برای طراحی ساختمان خیلی مد نظر معماران ایرانی است. در این مقاله میخواهیم شما را با انواع سنگ نما ساختمان آشنا کنیم.

خرید , فروش و نصب سنگ آنتیک ساختمان

 1. خرید سنگ نما گرانیت ساختمانی با قیمت ارزان در تهران

 2. سنگ بازالت ساختمان

 3. سنگ طرح تخته سنگ

 4. سنگ گنیس

 5. سنگ طرح ماسه سنگ

 6. سنگ طرح آهک

 7. سنگ طرح مرمر

 8. سنگ طرح کوارتزیت

 9. سنگ طرح کنکار

 10. سنگ طرح Laterite

 11. سنگ طرح  Moorum

 12. سنگ طرح سنگ ریزه

 13. سنگ طرح گچ کاری ساختمان

 14. سنگ نما طرح سینه بند ساختمانی

حال با ما باشید تا بعضی از سنگ نما ها و کاربرد آن ها را به اختصار برایتان توضیح دهیم:

 

سنگ ساختمان

 

فروش اینترنتی انواع سنگ نما طرح گرانیت

گرانیت یکی از قدیمی ترین، با دوام ترین سنگ ساختمان است. به طور سنتی، معماران و مهندسین زمانی که پایداری، رنگ و بافت پایدار همراه با محصولی که خراب نمی شود و تعمیر و نگهداری آنها آسان است را انتخاب می کنند.

معماری گرانیت

ما قادر به ساختن و بازیابی سنگ ساختمان ها با پیچیده ترین طرح ها و تکمیل کردن این پروژه ها با بالاترین استانداردها هستیم. ما طیف گسترده ای از محصولات گرانیت برش سفارشی را ایجاد می کنیم که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: سنگ ها، زهکش ها، سنگ ساختمان کویین، پایه، پلاک ها، کوره های دودکش، پوشش دیوار، ستون های ورودی، کربینگ و مراحل از گرانیت خاکستری نقره یا گرانیت قهوه ای تشکیل شده اند. ما متوجه شده ایم که این رنگ ها محبوب ترین رنگ هستند زیرا آنها تقریبا همه نوع سنگ ساختمان را تکمیل می کنند.

گرانیت در دو رنگ اصلی Brown و Sliver می باشد. محصولات سنگی ما در هر پروژه ای، هرچند بزرگ یا کوچک، به ارزش آن پروژه خواهد افزود. تکنسین های متخصص ما می توانند از طریق استفاده از ماشین های مدرن به طور خودکار با امکانات AutoCAD به قالب بندی یا مشخصات مورد نیاز برای مشخص شدن چیزی که شما می خواهید دست یابند. این اطمینان را به شما می دهیم که تمام معماران و طراحان، که با اوستا معمار کار کرده اند، می دانند که طراحی و ایده هایشان می تواند به طور کامل واقعیت پیدا کند و عملی شود.

سنگ نما ساختمانی گرانیت

گرانیت نوعی سنگ آذرین است که به آرامی خنک می شود، به طوری که الگوهای کریستال متمایز را تشکیل می دهد. این کریستال ها به وضوح برای چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. بیشتر گرانیت از سه ماده معدنی تشکیل شده است که به آسانی قابل تشخیص هستند: کوارتز، میکا و فلدسپات.

گرانیت یکی از رایج ترین سنگ های ساختمانی گسترده در جهان است. گرانیت برای خواص دوام و دائمی رنگ و بافت آن شناخته شده است. که باعث می شود آن را بسیار متنوع و برای استفاده در بسیاری از انواع پروژه های مختلف استفاده می کند.

 

سنگ نما ساختمان

 

سنگ گرانیت روکش

هنگامی که ساختمان یک گزینه نیست، سنگ روکش یک جایگزین عالی است. سنگ پوسته می تواند به شما نگاه مورد نیاز از سنگ طبیعی را بدهد، حتی اگر شما به اندازه کافی از سنگ ساختمان استفاده نکنید.ما طیف گسترده ای از گرانیت روکش عرضه می کنیم. اگر شما نیاز به یک نوع خاص از پوشش گرانیتی، ما این سنگ را برای شما به ارمغان می آورد. هم اکنون می توانید برای مشاوره بیشتر در مورد سنگ نما ساختمان خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گرانیت کاشی و سرامیک

ما انتخاب گرانیت نقره ای خاکستری یا قهوه ای را می توانیم انجام دهیم. که اخیرا به محدوده محصول ما اضافه شده است، زیرا محافل گرانیتی جدید وجود دارد که به شما امکان اضافه کردن ویژگی کانونی به باغ خود را می دهد. گرانیت سنگی و مصالح سنگی سخت پوشانده شده است و هنگامی که خورشید می درخشد، درخشش درخشان است. ما از سنگ گرانیت قهوه ای و خاکستری بر روی تمام شش گوش با یک سطح بافتی که به ویژه در هوای مرطوب نگه داشته می شود، برش می دهد.

 گرانیت سنگ فرش و بتونه در رنگ نقره ای و قهوه ای با انتخابی از نقاشی ها موجود است. همانطور که گرانیت می آید در طیف وسیعی از رنگ ها، پایان و اندازه محصولات بسیاری کارهای قراردادی است؛ بدین ترتیب تمام انواع مختلف پوشش کاشی موجود در آن موجود است.

 سنگ نما ساختمانی رنگ ماسه

ما انتخاب گسترده ای از سنگ نما ساختمان مانند رنگ ماسه را ارائه می دهیم. سنگ  نما رنگ ماسه به علت موقعیت جغرافیایی از جایی که از آن آغاز می شود متفاوت است. مشتریان اغلب انتخاب می کنند که در هنگام استفاده از سنگ  نما های مصنوعی ماسه سنگ، مخلوطی از رنگ داشته باشند، زیرا تغییر رنگ در تقریبا هر منطقه اطراف وجود دارد. زیبایی استفاده از ماسه سنگ به عنوان یک سنگ ساختمان این است که شما همچنین می توانید کار معماری برای خانه یا دیوار خود را با ماسه انجام دهید.

سنگ نما طرح آهک

سنگ ساختمان آهک سنگ شکن منحصر به سازه های سنگ شکن های کوه سنگی می باشد. این نام خود را از مخلوط زیبایی از رنگ های ظریف رنگ آبی و قهوه ای طلایی می گیرد. سنگ آهک ماسه سنگ را می توان در دو شکل برای سنگ های سنگی خریداری کرد. در این فرم های صریح تصادفی در دسترس است و توسط پالت یا بار فله، یا دستگاه بلوک فروخته می شود و در کیسه ها یا پالت ها موجود است .

 

خرید سنگ ساختمان

 

سنگ آهک به عنوان مصالح ساختمانی برای بیش از 2000 سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته و دوام آن در طول این مدت طولانی ثابت شده است. در اوستا معمار ما انتخاب سنگ نما ساختمانی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید نگاهی که می خواهید پیدا کنید. سنگ نما آهک ممکن است بسته به محل تولید آن رنگ باشد. زیبایی با سنگ ساختمان طبیعی است که رنگ در سنگ همیشه متفاوت خواهد بود بنابراین هیچ دو قطعه از سنگ همان خواهد بود.

سنگ نما طرح ماسه سنگ

ما دو رنگ مختلف خاکستری ماسه سنگی ارائه می دهیم؛ ماسه سنگ خاکستری آبی و ماسه سنگ کییل، ماسه سنگ آبی خاکستری دارای ظاهر شگفت انگیز است، که عمدتا شامل سایه های خاکستری و آبی با اشاره به قهوه ای است. این مواد را می توان در دو فرم خریداری کرد: سنگ شکن تصادفی یا بلوک ماشین کاری. سنگ آهنی تصادفی دست برداشت شده توسط پالت یا بار فله فروخته می شود (پوشش تقریبی 5-6 متر مربع در هر پالت و 50 تا 65 متر مربع در هر بار کامیون). بلوک ماشین کاری موجود در کیسه ها یا پالت ها (پوشش تقریبی 3 تا 4 متر مربع در هر کیسه).

 

انواع سنگ گرانیت ساختمان

 

ماسه سنگ کییل مخلوطی از رنگهای خاکستری است که به صورت قهوه ای گاه به گاه ظاهر می شود. به طور کلی، این سنگ مصنوعی کاملا سازگار با رنگ است. این برای هر دو ساختمان سنتی و معاصر مناسب است. مواد تقسیم شده و در کیسه های موجود (پوشش تقریبی 3 تا 3.5 متر مربع در هر کیسه) است. سنگ نما ساختمان خود را با تخفیف ویژه اوستا معمار هم اکنون خریداری نمایید.

سنگ نما ساختمانی کوارتزیت

کوارتزیت یکی از قدیمی ترین و سخت ترین سنگ های موجود است. ترکیبی از رنگ های آن باعث می شود که آن سنگ نما از دیگر سنگ های طبیعی متمایز شود و باعث می شود که این سنگ برای استفاده در سنگ نما ساختمان ها یا دیوارهای مرزی بسیار جذاب باشد. هر قطعه این سنگ ساختمان دارای اثر انگشت فردی خود است، به عنوان توزیع مواد معدنی کمی متفاوت از محل به محل در معادن و حتی در اسلب فرد است.

عمدتا سنگ نما ساختمان کوارتز دو رنگ ، طلا و نقره دارد. سنگ نما ساختمانی کوارتز دونهال را می توان در دو شکل خریداری کرد: بلوک تصادفی یا بلوک ماشین. سنگ آهک تصادفی، سنگ دست برداشت شده و در پالت ها یا بارهای بارگذاری شده (پوشش تقریبی 5-6 * متر مربع در هر پالت و 50-65 متر مکعب در هر بار کامیون) است. برای خرید سنگ نما کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

دیوارهای کوارتزیتی

دیوارهای باغ کوارتزیتی در دو رنگ طلا و نقره موجود است و در قفس عرضه می شود. این مواد به دقت برای مناطق کوچک سنگ کاری انتخاب شده اند. مزیت اصلی این مواد این است که قبل از ساخت، نیازی به کار زیاد نیست. به عنوان محصول کوچک است، معمولا به راحتی ساخته می شود و با حداقل کار سنگ در موقعیت قرار می گیرد.

سنگ نما ساختمان سنگ لاشه

سنگ لاشه یک سنگ دگرگونی ریز دانه است. این سنگ ساختمان با یک دگرگونی درجه پایین تولید می شود که به علت دمای و فشار نسبتا کم است. سنگ ریخته گری را می توان در دو فرم خریداری کرد. قلوه سنگ تصادفی یا بلوک ماشینکاری. سنگ شکن تصادفی سنگ دست برداشت شده و در پالت ها یا بارهای باربری (پوشش تقریبی 4-5 متر مربع در هر پالت و 40 تا 50 متر مربع در هر بار کامیون) در دسترس است. شما میتوانید هم اکنون سنگ نما ساختمان خود را از ما خریداری نمایید. سنگ نما Donegal Walling را می توان در دو فرم خریداری کرد. قلمه های تصادفی یا دیوارهای باغ. قلوه سنگ تصادفی دست برداشت شده است و در بسته های باربری یا بارهای باربری (پوشش تقریبی 5 تا 6 متر مربع در هر پالت و 35 تا 40 متر مربع در هر بار کامیون) در دسترس است. جایگزین والدینگ باغ در قفس عرضه می شود (پوشش تقریبی 3.5-4 متر مربع).

 

خرید سنگ نمای ساختمانی در تهران با قیمت ارزان

 

تخته سنگ ساختمان مناسب برای نیازهای بیرونی و سنگ نما ، استفاده تجاری و یا باغبانی است. از این رو، بهره وری در حال افزایش است که توسط معماران و توسعه دهندگان کار بر روی پروژه های قراردادی و خانه های بزرگ نشان داده شده است.