فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندی های صنعت ساختمان

خرید واتراستاپ و فروش واتر استاپ

شیک و پیک خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور

فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس های مجموعه در ارتباط باشید . ما به شما تضمین میدهیم که مشتری دائمی ما خواهید شد.

خرید اینترنتی واتراستاپ

واتر استاپ چیست؟ نحوه آب بندی درزهای یک سازه بتنی چگونه است؟

واتر استاپ یا آب بند برای آب بندی درزهای بین بتن به کار ۳برده می‌شود. در واقع وقتی که مدتی از عمر سازه می‌گذرد اگر خوب آرماتورها و بتن را مورد بررسی قرار دهیم شاهد زنگ زدگی و خوردگی آرماتورهای عرضی و طولی که در بخش آبگیر سازه قرار گرفته‌اند می‌شویم. همین زنگ زدگی به دلیل عبور آب از درزهای سردی که بین مقاطع بتن ایجاد شده‌اند می‌باشد. همچنین وقتی که بتن در حال خشک شدن می‌باشد و آب آن تبخیر می‌شود لوله‌های موئین در آن به واسطه تبخیر آب دچار زنگ زدگی می‌شوند بنابراین اگر درزگیری به صورت کامل صورت نگیرد دراین صورت از عمر بنا به سازه کاسته می‌شود در چنین مواقعی از واتراستاپ استفاده می‌کنند.

به دو روش می توان آب بندی  را انجام داد:

روش اول: بدین منظور کار از روش واتراستاپ می توان اقدام کرد.
روش دوم: دراین روش می توان از خود بتن این کار را انجام داد.
انواع درزهایی که در بتن ایجاد می‌شود شامل درزهای ثابت، درزهای اجرایی مانند عدم پیوستگی بتن و قطع بتن می باشند. همچنین این درزها ترک‌ها و درزهای حرکتی که شامل انبساط حرکتی و انقباض حرکتی هستند را نیز شامل می‌شود.

فروش واتر استاپ با قیمت ارزان